RST58 Yalıtımlı Sürme Sistemi

RST58 Yalıtımlı Sürme Sistemi

Oval hatlı, ısı yalıtımlı, basit sürme sistemidir. 65 mm kasa 40 mm kanat derinliği bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,5 mm’dir. Damlalıklı, pervazlı ve sineklikli kasa seçenekleri ile farklı kullanım tipleri için uygundur. Gelişmiş kapak sistemi sayesinde hem yalıtımı kolay hem de vidasız montaj yapılabilmektedir. 3 raylı kasa alternatifi ile geniş açıklıklar için sürme açılımı sağlar. Takviyeli profil seçenekleri ile yüksek açıklıklara uygun kanat çözümleri vardır. Farklı rulman sistemi sayesinde büyük açıklıklarda dahi rahat ve pratik kullanım olanağı sağlar. Özel konutlar, villalar ve oteller gibi yapılarda kullanıma uygundur.

Genel Özellikler
Kasa Derinliği min. 65 mm – max 139,45 mm
Kanat Derinliği min. 39,6 mm – max 84,72 mm
Profil Et Kalınlığı 1,4 / 1,5 / 1,8 mm
Max. Cam Kalınlığı 20 / 22 / 24 mm
Isı Bariyeri 14,8 / 20 / 24 mm

 

RST58 Yalıtımlı Sürme Sistemi
10 Yıl
profil garantisi
5 Yıl
çift açılım garantisi
5 Yıl
conta garantisi
3 Yıl
ücretsiz servis hizmeti
Colour Section

Aluminyum
Renk Seçenekleri

Sınırsız RAL renkleri de dahil olmak üzere çok çeşitli büyüleyici renkleri keşfedin ve ahşap boya transferlerinin sanatını keşfedin.

Yeniliğin güçle buluştuğu ve estetiğin işlevsellikle iç içe geçtiği birinci sınıf alüminyum profil koleksiyonumuzla sonsuz olasılıklar dünyasına adım atın.

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri