Albatros

Albatros

Pimapen Albatros Sürme Kapı Serileri, PVC kapı olarak geniş açıklıklara ikili, üçlü ve dörtlü kombinasyonlarda uygulanıp,özel tasarım hareketli köşe birleşim profili sayesinde 90º köşeli uygulamalarda kanatlar açıldığında köşe kısmında herhangi bir dikey profil yer almaz, dolayısıyla görüntüyü kesmeyen ferah ortamlar sağlanır.

Genel Özellikler
Kasa Uygulamaları İki ray / Üç ray / Sabit Bölmeli / Sineklikli / Pervazlı kasa
Profil Standardı B Class (TS EN 12608-1)
Conta Sistemi Fırça Conta / TPE
Conta Tipi - Rengi TPE - Gri / Siyah
Uf 2 W/m² K
Cam Kalınlıkları (mm) 4, 20, 24
10 Yıl
profil garantisi
5 Yıl
çift açılım garantisi
5 Yıl
conta garantisi
3 Yıl
ücretsiz servis hizmeti
Renk Seçenekleri
Altın Meşe Altın Meşe
Antik Meşe Antik Meşe
Antrasit Gri Antrasit Gri
Fındık Fındık
Krem Krem
Kül Siyahı Kül Siyahı
Maun Maun
Metalik Antrasit Gri Metalik Antrasit Gri
Metalik Gümüş Metalik Gümüş
Pirit Pirit
Taç Platin Taç Platin
Vizon Vizon
Winchester Winchester
Altın Meşe
Profil
Profil

Pimapen Albatros Sürme Serisi 6 çeşit kasa profili ile her türlü ihtiyaca cevap verecek çözümler üretir. İki, üç, dört, beş ve altı kanatlı sürme pencere ve kapı uygulamaları yapılabilir. Sabit bölmeli kasa profilinde hareketli kanat iç ortamda olduğundan, kullanımı ergonomik ve güvenlidir. Dışarıdan sineklik-panjur uygulamaları da böylece daha verimli çalışmaktadır.

Cam Kombinasyonları
Cam Kombinasyonları

4-20-24 mm genişliklerinde tek cam, çift cam üniteleri veya panel kullanımı sağlayan çıtalar mevcuttur. Temperli cam uygulaması ile darbelere karşı dayanıklıdır.

Tasarım
Tasarım

Kendinden pervazlı kasa profilleri iç yüzeyde doğrama duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar. Kendinden sineklik raylı kasa profili sayesinde ilave ray kullanılmadan sürme sineklik yapılabilmektedir. Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik profil cam birleşimleri sağlanır.

Yazın Rahat
  • Yazın Rahat
  • Kışın Sıcak
  • Gürültüyü Dışarıda Tut
  • Sızdırmazlık

Yazın Rahat

Pimapen çift camlı pencereler, odadaki ısıyı artıran kızılötesi radyasyonun çoğunu yansıtırken, ışığın sorunsuz bir şekilde geçmesine izin verir ve aydınlatmada
herhangi bir değişiklik yapmaz.

Kışın Sıcak

Pimapen PVC çift camlı pencerelerde kullanılan cam üzerindeki gümüş kaplama, oda içindeki ısıtma cihazlarından gelen ısı ışınımını yansıtarak ısının dışarıya kaçmasını engeller. Bu sayede soğuk mevsimde yüksek ısı yalıtımı sağlar.

Sokak gürültü koruması

Pimapen, çift camlı pencerelerde kullanılan farklı kalınlıktaki camların sokak gürültüsünü absorbe etmesini, apartmanın ve sakinlerinin huzur ve sessizliğini korumasını ve evde akustik konfor sağlamasını sağlar.

Sızdırmazlık

Modern conta ve bağlantı parçaları, pencerelerin mükemmel bir şekilde sızdırmaz olmasını sağlar. Kapalı pencerelerin sağladığı avantajlar arasında sıcaklığın korunması, iç mekanda sessizlik ve dışarıdan gelen hava akıntılarının önlenmesi bulunmaktadır.

Üstün Kaliteli Aksesuarlar
25 000
açma/kapatma döngüsü

Pencere ve kapılarımızın açılıp kapanma döngü sayısı 25,000'dir. Bu, onlarca yıl boyunca mükemmel çalışma anlamına gelir. Yenilikçi donanım sistemi, kusursuz görünümü, yüksek işlevselliği ve maksimum kullanım kolaylığı ile dikkat çeker.

Kulplar
Pencere Aksesuarları
İç mekanınıza ve pencere stilinize en uygun pencere kolları ve menteşeleri seçerek pencerelerinizi daha da şık hale getirin.
Modeller
Pimapen
Pimapen
Roto
Roto
Albatros
Albatros
Renk Seçenekleri
Beyaz
Bronz
Gümüş
Kahve
Siyah
Şampanya
Titan
Beyaz
Bronz
Altın
Gümüş
Koyu Kahve
Kahve
Titan
Beyaz
Bronz
Gümüş
Koyu Kahve
Kahve
Siyah
Şampanya
Titan

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri