Carisma - Paralel Sürme

Genel Özellikler
Profil Genişliği 70 mm
Odacık Sayısı 5
Profil Sınıfı B Class (TS EN 12608-1)
Conta Sistemi İç-Dış, 2’li Conta Sistemi
Conta Tipi - Rengi TPE - Gri / Siyah
U Değeri 1,3W/m²K
Cam Kalınlıkları (mm) 4, 20, 24, 26, 30, 36, 39
10 Yıl
profil garantisi
5 Yıl
çift açılım garantisi
5 Yıl
conta garantisi
3 Yıl
ücretsiz servis hizmeti
Renk Seçenekleri
Altın Meşe Altın Meşe
Antik Meşe Antik Meşe
Antrasit Gri Antrasit Gri
Fındık Fındık
Kül Siyahı Kül Siyahı
Krem Krem
Maun Maun
Metalik Antrasit Gri Metalik Antrasit Gri
Metalik Gümüş Metalik Gümüş
Pirit Pirit
Taç Platin Taç Platin
Vizon Vizon
Winchester Winchester
Altın Meşe
Profil
Profil

Pimapen Carisma Pencere ve Kapı Sitemlerinin ana profilleri 70 mm genişliğindedir.5 odacıklı ve sınıfının en iyi özelliklerini taşıyan TS EN 12608-1 A Sınıfı profilleriyle ısı ve ses yalıtımında yüksek performans sağlar. Düz kanat profiline ilave olarak damlalıklı kanat profili seçeneği de sunulmaktadır. Yüksek katlı binalarda rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan özel tasarım cephe orta kayıt profiline sahip bir seridir.

Tasarım
Tasarım

Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek, ferah mekanlara olanak verir. Carisma Pencere ve Kapı Sitemleri; özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen ve estetik profil cam birleşimleri sağlanır.Kendinden pervazlı kasa profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.

Cam Kombinasyonları
Cam Kombinasyonları

39 mm'ye kadar seçim yapılacak cam kombinasyonları ile güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar

Donanım
Donanım

Carisma Pencere ve Kapı sistemleri tek açılım ve çift açılım pencere uygulamalarının yanı sıra balkon yada veranda alanlarına geçiş kapısı olarak kullanılacak katlanır kapı veya paralel sürme sayesinde sürme kapı uygulaması sağlayan donanım sistemleri mevcuttur.

Yazın Rahat
  • Yazın Rahat
  • Kışın Sıcak
  • Gürültüyü Dışarıda Tut
  • Sızdırmazlık

Yazın Rahat

Pimapen çift camlı pencereler, odadaki ısıyı artıran kızılötesi radyasyonun çoğunu yansıtırken, ışığın sorunsuz bir şekilde geçmesine izin verir ve aydınlatmada
herhangi bir değişiklik yapmaz.

Kışın Sıcak

Pimapen PVC çift camlı pencerelerde kullanılan cam üzerindeki gümüş kaplama, oda içindeki ısıtma cihazlarından gelen ısı ışınımını yansıtarak ısının dışarıya kaçmasını engeller. Bu sayede soğuk mevsimde yüksek ısı yalıtımı sağlar.

Sokak gürültü koruması

Pimapen, çift camlı pencerelerde kullanılan farklı kalınlıktaki camların sokak gürültüsünü absorbe etmesini, apartmanın ve sakinlerinin huzur ve sessizliğini korumasını ve evde akustik konfor sağlamasını sağlar.

Sızdırmazlık

Modern conta ve bağlantı parçaları, pencerelerin mükemmel bir şekilde sızdırmaz olmasını sağlar. Kapalı pencerelerin sağladığı avantajlar arasında sıcaklığın korunması, iç mekanda sessizlik ve dışarıdan gelen hava akıntılarının önlenmesi bulunmaktadır.

Üstün Kaliteli Aksesuarlar
25 000
açma/kapatma döngüsü

Pencere ve kapılarımızın açılıp kapanma döngü sayısı 25,000'dir. Bu, onlarca yıl boyunca mükemmel çalışma anlamına gelir. Yenilikçi donanım sistemi, kusursuz görünümü, yüksek işlevselliği ve maksimum kullanım kolaylığı ile dikkat çeker.

Kulplar
Pencere Aksesuarları
İç mekanınıza ve pencere stilinize en uygun pencere kolları ve menteşeleri seçerek pencerelerinizi daha da şık hale getirin.
Modeller
Pimapen
Pimapen
Roto
Roto
Renk Seçenekleri
Beyaz
Bronz
Gümüş
Kahve
Siyah
Şampanya
Titan
Beyaz
Bronz
Altın
Gümüş
Koyu Kahve
Kahve
Titan

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri