Projeler

Haritada Göster
Sur Yapı - Suryapı Marka
Bursa/ Nilüfer'de Sur Yapı tarafından inşa edilen Suryapı Marka projesinde 160 dairede toplam 18.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Polatyol - Eston Mahallem
İstanbul/ Beylikdüzü'nde Polatyol tarafından inşa edilen Eston Mahallem projesinde 480 Dairede toplam 35.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Polatyol - Eston Şehir Koru
İstanbul/Bahçeşehir'de Polatyol tarafından inşa edilen Eston Şehir Koru Evleri projesinde 320 dairede toplam 35.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Helis Yapı - The House
Bodrum / Güvercinlik'te Helis Yapı tarafından inşa edilen The House projesinde 194 Villada toplam 40.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Dünya Şehir Kartal
İstanbul - Kartal'da Dünya Şehir tarafından inşa edilen ve 380 Daireden oluşan Dünya Şehir Kartal projesinin 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere, Alüminyum Korkuluk ve Çelik Kapı üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Akyapı/Makro İnşaat - Mavera Homes
İstanbul - Kayaşehir'de Akyapı - Makro İnşaat Ortaklığı ile inşa edilen ve 179 Daire, 10 Mağazadan oluşan Mavera Homes projesinin 14.300 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
İhlas Holding - Kristal Şehir
İstanbul, Beylikdüzü İhlas Holding tarafından inşa edilen Kristal Şehir projesinde 4.000 dairede 90.000 Mtül PVC kapı, pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
City Life - City Life 10
Balıkesir'de City Life tarafından inşa edilen City Life 10 projesinde 258 Dairede toplam 23.400 Mtül PVC Kapı ve Pencere ve 260 Çelik Kapı üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Volony Ömerli Villaları
İstanbul/ Ömerli'de Volony Group tarafından inşa edilen Volony Villaları projesinde 80 villada toplam 20.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Famir Yapı - Kayapark Sakura Evleri
İstanbul - Başakşehir'de Famir Yapı tarafından inşa edilen ve 445 Daireden oluşan Kayapark Sakura Evleri projesinin 27.500 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
BOSS4 - Alya Dream
İstanbul - Beylikdüzü'nde BOSS4 Gayrimenkul tarafından inşa edilen ve 94 Daire, 17 Mağazadan oluşan Alya Dream projesinin 9.510 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Helis Yapı - Göl Evleri
Bodrum / Güvercinlik'te Helis Yapı tarafından inşa edilen Göl Evleri projesinde 80 Villada toplam 15.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Siltaş Yapı - Panorama
İstanbul - Kurtköy'de Siltaş tarafından inşa edilen ve 650 Daireden oluşan Panorama projesinin 50.000 Mtül PVC kapı ve pencere, Alüminyum Korkuluk ve Alüminyum Kapı ve Pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sistemkent İnşaat
İstanbul / Çengelköy'de Sistemkent İnşaat tarafından inşa edilen projede 54 Dairede toplam 6.800 Mtül PVC Kapı ve Pencere  ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
İntek - Meydan Başakşehir
İstanbul - Başakşehir'de İntek Konut tarafından inşa edilen ve 375 Daire, 134 Mağazadan oluşan Meydan Başakşehşr projesinin 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Lotus Meydan
İstanbul - Mimaroba'da Lotus Yapı tarafından inşa edilen ve 132 Ofis, 14 Mağazadan oluşan Lotus Meydan projesinin 5.500 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Mustafa Ekşi İnşaat - Kavacık Okul
İstanbul / Kavacık'da Mustafa Ekşi İnşaat tarafından inşa edilen kavacık okul projesinde toplam 5.000 Mtül Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Kiler GYO - Kartal Loca
İstanbul - Kartal'da Kiler GYO tarafından inşa edilen ve 201 Daireden oluşan Kartal Loca projesinin 18.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Ekşioğlu İnşaat - Tria Evleri
İstanbul / Kartal'da Ekşioğlu İnşaat tarafından inşa edilen Tria Evleri projesinde 180 Dairede toplam 15.000 Mtül PVC Kapı ve Pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Kiler GYO/Biskon Yapı - Referans Beylikdüzü
İstanbul - Beylikdüzü'nde Kiler GYO ve Biskon Yapı ortaklığında inşa edilen ve 750 Daireden oluşan Referans Beylikdüzü projesinin 82.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
İhlas Holding - İkiz Konaklar
İstanbul/Beylikdüzü'nde İhlas Holding tarafından inşa edilen İkiz Konaklar projesinde 160 dairede toplam 18.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sur Yapı - Suryapı Vitrin
İstanbul/ Küçükköy'de Sur Yapı tarafından inşa edilen Suryapı Vitrin projesinde 290 dairede toplam 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sur Yapı - Suryapı İlkbahar
İstanbul / Sancaktepe'de Sur Yapı tarafından inşa edilen Suryapı İlkbahar projesinde 180 dairede toplam 22.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
EsVadi Konutları
BOSS4 - Alya 4 Mevsim
İstanbul - Esenyurt'da BOSS4 Gayrimenkul tarafından inşa edilen  ve 217 Daire, 16 Mağazadan oluşan Alya 4 Mevsim projesinin 21.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Lotus Koru
İstanbul - Beylikdüzü'nde Lotus Yapı tarafından inşa edilen ve 144 Daire, 27 Mağazadan oluşan Lotus Koru projesinin 20.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Akyapı/Makro İnşaat - Mavera Residence
İstanbul - Başakşehir'de Akyapı - Makro İnşaat Ortaklığı ile inşa edilen ve 485 Daire, 11 Mağazadan oluşan Mavera Residence projesinin 27.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
BOSS4/Ceylan Şehircilik - Alya Bahçe
İstanbul - Başakşehir'de BOSS4 Gayrimenkul- Ceylan Şehircilik Ortaklığı ile inşa edilen ve 177 Villadan oluşan Alya Bahçe projesinin 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Lotus İstanbul
İstanbul - Beylikdüzü'nde Lotus Yapı tarafından inşa edilen ve 146 Daireden oluşan Lotus İstanbul projesinin 6.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sur Yapı - Suryapı Tilia
İstanbul / Çekmeköy'de Sur Yapı tarafından inşa edilen Suryapı Tilia projesinde 120 dairede toplam 18.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Siltaş Yapı- Siltaş Marina
İstanbul/Pendik'te Siltaş Yapı tarafından inşa edilen Siltaş Marina Evleri projesinde 180 dairede toplam 25.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Siltaş Yapı - Flora Park
İstanbul/ Pendik'te Siltaş Yapı tarafından inşa edilen Flora Park projesinde 120 dairede toplam 12.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Yükseller İnşaat
İstanbul / Tuzla'daki Yükseller İnşaat tarafından inşa edilen projede 76 Dairede toplam 7.800 Mtül PVC kapı ve pencere, Alüminyum Kapı Pencere ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Ulusal Grup - Emperia Dragos
İstanbul / Kartal'da Ulusal Grup tarafından inşa edilen Emperia Dragos projesinde 120 Dairede toplam 20.000 Mtül PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Doruk GYO - Allure Tower
İstanbul/ Avcılar'da Doruk GYO tarafından inşa edilen Allure Tower projesinde 240 dairede toplam 15.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Siltaş Yapı - Nova Park
İstanbul/ Pendik'te Siltaş Yapı tarafından inşa edilen Nova Park projesinde 120 dairede toplam 12.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Canovete İnşaat - Çekmeköy Okul
İstanbul / Çekmeköy'de Canovete İnşaat tarafından inşa edilen okul projesinde Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sistemkent - Mana Bosphorus
İstanbul / Üsküdar'da Sistemkent tarafından inşa edilen Mana Bosphorus projesinde 57 Dairede toplam 8.700 Mtül PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
İhlas Holding - Huzurlu Marmara
İstanbul/Beylikdüzü'nde İhlas Holding tarafından inşa edilen Huzurlu Marmara projesinde 420 dairede toplam 40.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Lalkim İnşaat - Ümraniye Okul
İstanbul / Ümraniye'de Lalkim İnşaat tarafından inşa edilen Ümraniye okul projesinde toplam 3.500 Mtül Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Hasanoğlu İnşaat - Banu Evleri
İstanbul/Başakşehir'de Hasanoğlu İnşaat tarafından inşa edilen Banu Evleri projesinde 60 dairede toplam 12.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Fuzul İnşaat - Fuzul Ev
Başakşehir-İstanbul'da Fuzul İnşaat tarafından inşa edilenFuzul Ev projesinde 240 dairede toplam 22000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sur Yapı - Suryapı İdilia
İstanbul/ Sultanbeyli'de Sur Yapı tarafından inşa edilen Suryapı İdilia projesinde 320 dairede toplam 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Mustafa Ekşi İnşaat - Üsküdar Okul
İstanbul / Üsküdar'da Mustafa Ekşi İnşaat tarafından inşa edilen Üsküdar okul projesinde toplam 4.700 Mtül Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Şenkaya İnşaat - Blue Planet
İstanbul/Kurtköy'de Şenkaya İnşaat tarafından inşa edilen Blue Planet projesinde 40 dairede toplam 8.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
APS Ümit - Cordella Kartal
stanbul/ Kartal'da APS Ümit tarafından inşa edilen Cordella Kartal projesinde 180 dairede toplam 22.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Yeşilyurt İnşaat - Diamond
İstanbul/Kurtköy'de Yeşilyurt İnşaat tarafından inşa edilen Diamond Evleri projesinde 60 dairede toplam 15.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Yemar İnşaat
İstanbul / Beylikdüzü'nde Yemar İnşaat tarafından inşa edilen projede 120 Dairede toplam 4.900 Mtül PVC kapı ve pencere ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Vera Grup - Life in Vera
İstanbul/Esenyurt'ta Vera Grup tarafından inşa edilen Life in Vera projesinde 500 dairede toplam 38.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Ekşioğlu İnşaat - Panorama Towers
İstanbul / Kartal'da Ekşioğlu İnşaat tarafından inşa edilen projede 50 Dairede toplam 8.000 Mtül PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
BOF - Bof Ceo Life
İstanbul/Ataşehir'de BOF tarafından inşa edilen Ceo Life Evleri projesinde 40 dairede toplam 8.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Kavanlar İnşaat - Bağbahçe Evleri
İstanbul/Yakacık'ta Kavanlar İnşaat tarafından inşa edilen Bağbahçe Evleri projesinde 120 dairede toplam 20.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
BOF - Şehrizade Konakları
İstanbul/Ümraniye'de BOF tarafından inşa edilen Şehrizade Konakları projesinde 50 dairede toplam 10.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Siltaş Yapı - Mavi Park
İstanbul/ Pendik'te Siltaş Yapı tarafından inşa edilen Mavi Park projesinde 50 dairede toplam 8.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Beyaz Grup - Beyaz Park
İstanbul/ Topkapı'da Beyaz Grup tarafından inşa edilen Beyaz Park projesinde 320 dairede toplam 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık. 
Nokta Mühendislik
İstanbul / Bakırköy'de Nokta Mühendislik tarafından inşa edilen projede 45 Dairede toplam 3.400 Mtül PVC kapı ve pencere, Panjur ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sarıoğlu İnşaat
İstanbul / Göztepe'de Sarıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen projede 20 Dairede toplam 2.160 Mtül PVC Kapı ve Pencere, Panjur ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Gül Konakları
İstanbul / Göztepe'de inşa edilen Gül Konakları projesinde PVC Kapı ve Pencere, Panjur ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Alper İnşaat
İstanbul/Ümraniye'de Alper İnşaat tarafından inşa edilen Alper İnşaat projesinde 90 dairede toplam 15.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Tever İnşaat
İstanbul/Göztepe'de Tever İnşaat tarafından inşa edilen Tever İnşaat Evleri projesinde 20 dairede toplam 3.120 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sarıca İnşaat
İstanbul / Erenköy'de Sarıca İnşaat tarafından inşa edilen projede PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladı
Mavera İnşaat - 1
İstanbul / Tuzla'da Mavera İnşaat tarafından inşa edilen projede 60 Dairede toplam 3.975 Mtül PVC kapı ve pencere ve Panjur Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Doğrular İnşaat
İstanbul / Bostancı'da Doğrular İnşaat tarafından inşa edilen projede 72 Dairede toplam 4.228 Mtül PVC kapı ve pencere, Panjur ve Korkuluk Sistemleri, İç Oda Kapısı üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Gülpetek İnşaat
İstanbul / Maltepe'de Gülpetek İnşaat tarafından inşa edilen projede 164 Dairede toplam 9.700 Mtül PVC Kapı ve Pencere ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Özkanca Yapı ve Girişim - Garden Hill
İstanbul/Güneşli'de Yeşilyurt İnşaat tarafından inşa edilen Garden Hill Evleri projesinde 400 dairede toplam 30.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
ARY - ARY Poyraz
İstanbul/Kozyatağı'nda ARY tarafından inşa edilen ARY Poyraz projesinde 90 dairede toplam 15.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Ekşioğlu - Gonca Sitesi
İstanbul/Kartal'da Ekşioğlu tarafından inşa edilen Gonca Sitesi projesinde 60 dairede toplam 10.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Ekşioğlu İnşaat - Zümrüt Evler
İstanbul / Maltepe'de Ekşioğlu İnşaat tarafından inşa edilen projede 27 Dairede toplam 3.000 Mtül PVC Kapı ve Pencere ve Panjur Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Güler Grup
İstanbul/Bostancı'da Güler Gruptarafından inşa edilen Güler Grup Evleri projesinde 25 dairede toplam 3.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Gençsarılar İnşaat - Aydınlı
İstanbul / Tuzla'da Gençsarılar İnşaat tarafından inşa edilen projede 88 Dairede toplam 12.000 Mtül PVC Kapı ve Pencere ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Gençsarılar İnşaat
İstanbul / Tuzla'da Gençsarılar İnşaat tarafından inşa edilen projede 88 Dairede toplam 9.800 Mtül PVC Kapı ve Pencere ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Rota Yapı - Tuzla Ahenk Evleri
İstanbul/Tuzla'da Rota Yapı tarafından inşa edilen Tuzla Ahenk Evleri projesinde 80 dairede toplam 18.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Fer Life
İstanbul/Bostancıda Fer Life tarafından inşa edilen Fer Life Evleri projesinde 16 dairede toplam 2.500 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
CKB Yapı
İstanbul/Bostancıda CKB Yapı tarafından inşa edilen CKB Yapı  Evleri projesinde 17 dairede toplam 2.600 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Royal İstanbul
İstanbul/Kadıköy'de Royal İstanbul tarafından inşa edilen Royal İstanbul Evleri projesinde 20 dairede toplam 3.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Emka
İstanbul/Göztepe'de  inşa edilen Emka Evleri projesinde 40 dairede toplam 4.500 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sarıca İnşaat 2
İstanbul / Bostancı'da Sarıca İnşaat tarafından inşa edilen projede PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladı
Tunay Yapı - 1
İstanbul / Sarıyer'de Tunay Yapı tarafından inşa edilen projede 6 Villada toplam 2.807 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Bembeyaz İnşaat
İstanbul/Bostancıda Bembeyaz İnşaat tarafından inşa edilen Bembeyaz İnşaat  Evleri projesinde 20 dairede toplam 2.500 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Butain İnşaat
İstanbul/Bostancıda Butain İnşaat tarafından inşa edilen Butain İnşaat  Evleri projesinde 18 dairede toplam 3.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Oktay İnşaat
İstanbul / Pendik'de Oktay İnşaat tarafından inşa edilen projede  PVC Kapı ve Pencere, Panjur ve Korkuluk Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Ekmal Yapı
İstanbul/Bostancıda Ekmal Yapı arafından inşa edilen Ekmal Evleri projesinde 8 dairede toplam1.200 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Tunay Yapı - 2
İstanbul / Sarıyer'de Tunay Yapı tarafından inşa edilen projede 8 Villada toplam 3.322 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Beykor İnşaat
İstanbul / Pendik'de Beykor İnşaat tarafından inşa edilen projede 15 Dairede toplam 2.807 Mtül PVC kapı ve pencere ve Panjur Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Suadiye İnşaat - Perla
İstanbul - Maltepe'de Suadiye İnşaat tarafından inşa edilen ve 6 Daireden oluşan Perla projesinin 826 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Fazlıoğlu İnşaat
İstanbul / Acıbadem'de Fazlıoğlu İnşaat tarafından inşa edilen projede 22 Dairede toplam 2.700 Mtül PVC kapı ve pencere ve ve panjur sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Çetinkaya İnşaat
İstanbul / Bostancı'da Çetinkaya İnşaat tarafından inşa edilen projede 33 Dairede toplam 3.300 Mtül PVC Kapı ve Pencere ve Panjur Sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Çetinkaya İnşaat 2
İstanbul/Bostancıda Çetinkaya tarafından inşa edilen Çetinkaya Evleri projesinde 35 dairede toplam 5.500 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sarp Yapı
İstanbul/Erenköy'de Sarp Yapı İnşaat tarafından inşa edilen Sarp Yapı Evleri projesinde 17 dairede toplam 2.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sarp Yapı Suadiye
İstanbul/Suadiye'de Sarp Yapı tarafından inşa edilen SarpYapı Evleri projesinde 22 dairede toplam 3.400 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Sayın İnşaat
İstanbul/Caddebostan'da Sayın İnşaat tarafından inşa edilen Sayın İnşaat Evleri projesinde 26 dairede toplam 4.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Farkındalık Yapı
İstanbul/Bostancıda Farkındalık Yapı tarafından inşa edilen Farkındalık Yapı Evleri projesinde 20 dairede toplam 3.000 Mtül PVC kapı ve pencere üretim ve montaj işlerini tamamladık.
Parlaklar İnşaat
İstanbul / Bostancı'da Parlaklar İnşaat tarafından inşa edilen projede 16 Dairede toplam 1.757 Mtül PVC kapı ve pencere, panjur ve sineklik sistemleri üretim ve montaj işlerini tamamladık.