Markalar

Size yalnızca küresel, kalitesi kanıtlanmış ürünler sunuyoruz


İlke Mühendislik olarak pencerelerimizi ve kapılarımızı yalnızca küresel olarak kendilerini kanıtlamış ürünlerle üretiyoruz. Aşağıda çalıştığımız markaları görebilirsiniz.

 

Pimapen
Pimapen

Gelişen Dünya'ya entegre olan Pimapen, bugün bulunduğu sektöre adını vererek PVC Profil sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

Asaş
Asaş

Avrupa’daki lider üreticilerden olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmet ile çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

Ado Kapı
Ado Kapı

Adokapı, kapıyı mobilya olarak geliştirip dünyaya bir yenilik sunmuştur. Ahşabın doğallığı ile kompozit PVC’ nin dayanıklığı, montaj ve kullanımı kolaylaştırmıştır.

Boyut Çelik Kapı
Boyut Çelik Kapı

İnsana dokunan tüm değerlerimizle tasarladığımız, günümüz teknolojisi ile sayısız model ve çeşitlerde ‘Sağlam Kapı’ları üretmeye devam ediyoruz.

Best Door
Best Door

Attığımız ilk adımdan bugüne gelmemizi sağlayan ve bizi “BestDoor” yapan; iş güvenliğine ve kaliteye verdiğimiz önemle başarıyı sürdürme konusundaki kararlılığımızdır.

Şişecam
Şişecam

Ülkemiz​in temel cam ürünleri gereksinimini karşılamak üzere kurulan Şişecam, günümüzde Türkiye’nin en güçlü sanayi kuruluşlarından biri olmuştur.

GU
GU

Gretsch-Unitas Şirketler Grubu, "Teknolojisi İle Bir Adım Önde" sloganı ile birbiriyle uyumlu ürünler sunar.

Aubi-Siegenia
Aubi-Siegenia

The SIEGENIA GROUP develops solutions that bring spaces to life. With an innovative and wide ranging product portfolio for modern window systems, door systems and comfort systems.

Renolit
Renolit

Portföyümüz sentetik folyolardan ve diğer sentetik ürünlerden geniş bir yelpazenin yanı sıra, otomotiv endüstrisi, ilaç ve eczacılık, ev ve bina, gemicilik, reklamcılık ve ambalaj gibi çeşitli pazarlar için ilgili hizmetleri kapsar.

Somfy
Somfy

Krank kolu kullanımına son veren ilk panjur motorundan tutun da akıllı ev sistemlerine kadar, Somfy, son 50 yıldır dünyanın dört bir yanındaki milyonların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Nice
Nice

Nice North America is the American and Canadian-managed division of Nice S.p.A., an Italian multinational company that designs, manufactures, and markets smart home.

Becker
Becker

1971 yılında, ürün yelpazemizi panjurlar ve tente sistemleri için tüp motorlarla genişlettik. Ayrıca elektrikli ve elektronik kontrol sistemleri de geliştirilmeye ve üretilmeye başlandı.

Giesse
Giesse

ERA marka ailesinin bir parçası olarak, alüminyum pencere ve kapı donanımlarımız Giesse'den gelmektedir. Giesse, 1965 yılında İtalya'nın Bologna yakınlarında kuruldu ve küçük bir şirketken, yıllar içinde alüminyum donanım sektöründe büyük bir uluslararası Grup haline geldi. 8.000'den fazla ürün ve 100'den fazla tescilli patent ile, her türlü pencere ve kapı uygulaması için Giesse Alüminyum donanımları sunuyoruz.