RST116 Yalıtımlı Sürme Sistemi

RST116 Yüksek Performanslı, Yalıtımlı Sürme Doğrama Sistemi

Kaldır sür ve basit sürme alternatifleri ile farklı kullanım seçeneklerine sahiptir. 116 mm kasa 52 mm kanat derinligi bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,8/2 mm’dir. Kaldır Sür mekanizma kullanılabilirliği ile yüksek performans değerleri sağlar. Monoray, çift ray ve üç raylı kasa seçenekleri mevcuttur. Pervaz ve sineklik çözümleri ve yüksek kanat yapılabilirliğine imkan veren takviyeli profil seçeneği sunar. Oteller, is merkezleri, rezidanslar, özel konutlar ve alışveriş merkezler gibi projelerin sürme, kapı ve pencere uygulamalarında kullanılabilir.

Genel Özellikler
Kasa Derinliği min. 116,4 mm – max 180,8 mm
Kanat Derinliği 52,1 mm
Profil Et Kalınlığı 1,6 / 1,8 / 2 mm
Max. Cam Kalınlığı 33 mm
Isı Bariyeri 14,8 mm
RST116 Yalıtımlı Sürme Sistemi
10 Yıl
profil garantisi
5 Yıl
çift açılım garantisi
5 Yıl
conta garantisi
3 Yıl
ücretsiz servis hizmeti
Colour Section

Aluminyum
Renk Seçenekleri

Sınırsız RAL renkleri de dahil olmak üzere çok çeşitli büyüleyici renkleri keşfedin ve ahşap boya transferlerinin sanatını keşfedin.

Yeniliğin güçle buluştuğu ve estetiğin işlevsellikle iç içe geçtiği birinci sınıf alüminyum profil koleksiyonumuzla sonsuz olasılıklar dünyasına adım atın.

Kulplar
Pencere Aksesuarları
İç mekanınıza ve pencere stilinize en uygun pencere kolları ve menteşeleri seçerek pencerelerinizi daha da şık hale getirin.
Modeller
RST116
RST116
Renk Seçenekleri
Beyaz
Bronz
Gümüş
Koyu Kahve
Kahve
Siyah
Şampanya
Titan

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri