RO77

RO77 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi

RO77 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi, ofislerin şekillendirilmesi için ASAŞ’ın geliştirdiği ofis bölme sistemlerindendir. RO77 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi, tek dikme profili ve tek kapak profiliyle 6, 8, 10 ve 12 mm cam kalınlıkları sağlanabilirken dikme profilinin uçtan uca ölçüsü 77 mm’dir ve sistem adını bu ölçüden almaktadır. Minimum sayıda profil kullanımı ile açık ofis hissini güçlendirmeyi destekler. Akustik lamine cam ve çift cam kullanımı ile ses ve ısı yalıtım etkileri arttırılabilir. Kablo kanalları ile mekan içindeki tüm aydınlatma, iletişim ve ofis araçlarına ait kabloların görünürlüğü azaltılmış olmaktadır. Ahşap bölme ve ahşap kapı alternatifleriyle ahşap görünümlü mekan elde etme imkanı sunmaktadır. Çerçeveli ve çerçevesiz cam kapı alternatifleri de bulunmaktadır. Çift cam arası jaluzi kullanımı ile iç mekanda ışık ve mahremiyet kontrolü sağlanabilir.

Colour Section

Aluminyum
Renk Seçenekleri

Sınırsız RAL renkleri de dahil olmak üzere çok çeşitli büyüleyici renkleri keşfedin ve ahşap boya transferlerinin sanatını keşfedin.

Yeniliğin güçle buluştuğu ve estetiğin işlevsellikle iç içe geçtiği birinci sınıf alüminyum profil koleksiyonumuzla sonsuz olasılıklar dünyasına adım atın.

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri