RO26

RO26

RO26 Tek Camlı Ofis Bölme Sistemi, ofislerin şekillendirilmesi için ASAŞ’ın geliştirdiği ofis bölme sistemlerindendir. RO26 Tek Camlı Ofis Bölme Sistemi, 10 mm kalınlığına kadar tek cam veya lamine cam kullanılabilen 26 mm kasa derinliği ve 33 mm kasa yüksekliği sağlayan bir sistemdir. Cam cama birleşim ile kesintisiz bir görünüm sağlayarak açık ofiste kusursuz şeffaflık sunmaktadır. Kablo kanalları ile mekan içindeki tüm aydınlatma, iletişim ve ofis araçlarına ait kabloların görünürlüğü azaltılmış olmaktadır. Ahşap bölme ve ahşap kapı alternatifleriyle ahşap görünümlü mekan elde etme imkanı sunmaktadır. Çerçeveli ve çerçevesiz cam kapı alternatifleri de bulunmaktadır.

Colour Section

Aluminyum
Renk Seçenekleri

Sınırsız RAL renkleri de dahil olmak üzere çok çeşitli büyüleyici renkleri keşfedin ve ahşap boya transferlerinin sanatını keşfedin.

Yeniliğin güçle buluştuğu ve estetiğin işlevsellikle iç içe geçtiği birinci sınıf alüminyum profil koleksiyonumuzla sonsuz olasılıklar dünyasına adım atın.

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri