Infinity - HBSB

Infinity - HBSB

Kullanım rahatlığı, konfor, güvenlik ve yalıtımı bir araya getiren Pimapen Infinity Kaldırmalı Sürme ile geniş ve yüksek açıklıklarda performans ve manzaradan ödün vermeyin.

Genel Özellikler
Profil Genişliği (Kasa) 175 mm
Profil Genişliği (Kanat) 76 mm
Alt Kasa Uygulamaları PVC / ALM
Profil Standardı A Class (TS EN 12608-1)
Conta Tipi - Rengi TPE/EPDM - Gri / Siyah
U Değeri 1,20 W/m2 K
Cam Kalınlıkları (mm) 4, 12, 20, 24, 26, 30, 36, 39
10 Yıl
profil garantisi
5 Yıl
çift açılım garantisi
5 Yıl
conta garantisi
3 Yıl
ücretsiz servis hizmeti
Renk Seçenekleri
Altın Meşe Altın Meşe
Antik Meşe Antik Meşe
Antrasit Gri Antrasit Gri
Fındık Fındık
Krem Krem
Kül Siyahı Kül Siyahı
Metalik Antrasit Gri Metalik Antrasit Gri
Maun Maun
Metalik Gümüş Metalik Gümüş
Pirit Pirit
Taç Platin Taç Platin
Vizon Vizon
Winchester Winchester
Altın Meşe
Profil
Profil

Pimapen Infınıty -HBSB Sürme Sisteminin kasa profile 175 mm genişliğinde ve 8 odacıklı olup PVC ve Alüminyum alt kasa seçenekleri bulunmaktadır. Düşük eşik istenilen durumlarda ısı yalıtım bariyerli alüminyum alt kasa kullanılabilir. Kanat profilindeki büyük destek sacı odacığı sayesinde rüzgar yüklerine karşı dayanımı yüksektir.

Tasarım
Tasarım

Infinity -HBSB Sürme Sistemi kanatları 3 metre genişliğinde, 300 kg ağırlığında yapılabilmektedir. Bu sayede geniş cam açıklıkları, ferah mekanlar oluşturulmasına imkan verir. Ayrıca 2’li, 3’lü ve 4’lü kanat uygulamaları yapılabilir. Düşük eşik imkanı olan sistemde ısı yalıtım bariyerli alüminyum alt kasa kullanılarak ortam geçişlerinde rahatlık sağlar.

Cam Kombinasyonları
Cam Kombinasyonları

4 mm’den 39 mm’ye kadar tek cam, çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. Projelerde kullanılması gereken güvenlikli cam uygulaması darbelere karşı yüksek dayanım sağlar. Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik profil cam birleşimleri sağlanır.

Donanım
Donanım

Geniş açıklıklara uygulanan sistemde kullanılan donanım sayesinde güce gerek kalmadan kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilir.

Yazın Rahat
  • Yazın Rahat
  • Kışın Sıcak
  • Gürültüyü Dışarıda Tut
  • Sızdırmazlık

Yazın Rahat

Pimapen çift camlı pencereler, odadaki ısıyı artıran kızılötesi radyasyonun çoğunu yansıtırken, ışığın sorunsuz bir şekilde geçmesine izin verir ve aydınlatmada
herhangi bir değişiklik yapmaz.

Kışın Sıcak

Pimapen PVC çift camlı pencerelerde kullanılan cam üzerindeki gümüş kaplama, oda içindeki ısıtma cihazlarından gelen ısı ışınımını yansıtarak ısının dışarıya kaçmasını engeller. Bu sayede soğuk mevsimde yüksek ısı yalıtımı sağlar.

Sokak gürültü koruması

Pimapen, çift camlı pencerelerde kullanılan farklı kalınlıktaki camların sokak gürültüsünü absorbe etmesini, apartmanın ve sakinlerinin huzur ve sessizliğini korumasını ve evde akustik konfor sağlamasını sağlar.

Sızdırmazlık

Modern conta ve bağlantı parçaları, pencerelerin mükemmel bir şekilde sızdırmaz olmasını sağlar. Kapalı pencerelerin sağladığı avantajlar arasında sıcaklığın korunması, iç mekanda sessizlik ve dışarıdan gelen hava akıntılarının önlenmesi bulunmaktadır.

Üstün Kaliteli Aksesuarlar
25 000
açma/kapatma döngüsü

Pencere ve kapılarımızın açılıp kapanma döngü sayısı 25,000'dir. Bu, onlarca yıl boyunca mükemmel çalışma anlamına gelir. Yenilikçi donanım sistemi, kusursuz görünümü, yüksek işlevselliği ve maksimum kullanım kolaylığı ile dikkat çeker.

Kulplar
Pencere Aksesuarları
İç mekanınıza ve pencere stilinize en uygun pencere kolları ve menteşeleri seçerek pencerelerinizi daha da şık hale getirin.
Modeller
HBSB
HBSB
HBSB Oto
HBSB Oto
Renk Seçenekleri
Beyaz
Bronz
Gümüş
Koyu Kahve
Kahve
Siyah
Şampanya
Titan
Beyaz
Bronz
Gümüş
Koyu Kahve
Kahve
Siyah
Şampanya
Titan

Uzmanla
Görüş

Her türlü soru, öneri veya görüşleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; sizinle iletişim kurmak bizim için büyük bir mutluluk olacaktır.

İletişim Bilgileri