Nirvana Premium

Genel Özellikler
Profile Width 80 mm
Number of Chambers 6
Glass Thickness (mm) 24, 30, 36, 44, 52
Gasket System Internal and external, 3 Gasket System
U Value 0,95 W/m2 K
In addition to its superior sound and heat insulation properties, it offers a wide field of view.
Renk Seçenekleri
Altın Meşe Altın Meşe
Antrasit Gri Antrasit Gri
Antik Meşe Antik Meşe
Taç Platin Taç Platin
Pirit Pirit
Winchester Winchester
Metalik Gümüş Metalik Gümüş
Vizon Vizon
Metalik Antrasit Gri Metalik Antrasit Gri
Maun Maun
Kül Siyahı Kül Siyahı
Fındık Fındık
Krem Krem
Altın Meşe
Profil
Profil

Pimapen Nirvana Premium Pencere ve Kapı Sisteminin ana profilleri 80 mm genişliktedir. 6 odacıklı profilleriyle ve gri- siyah renkteki leke bırakmayan elastik contalar sayesinde ısı ve ses yalıtımının yanında hava, su, ses ve toz yalıtımı da sağlamaktadır.İç-dış ve orta conta olmak üzere üçlü conta sistemi, ısı ve ses yalıtımına katkı yaptığı gibi, kanat açılımlarında kullanılan donanımları da korozyona karşı koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlar.

Tasarım
Tasarım

Pimapen Nirvana Premium Pencere ve Kapı Sisteminin kanat profili kendinden damlalıklı olup estetik görünümlüdür. Optimize edilmiş PVC kapı profili yüksekliğiyle cam alanı büyütülerek ferah mekanlara olanak vererek manzaranızdan ödün vermez. Özel tasarım çıtaları sayesinde, estetik PVC profil cam birleşimleri sağlanır. Kendinden pervazlı kasa PVC profili ile iç yüzeyde ve doğrama-duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar.

Cam Kombinasyonları
Cam Kombinasyonları

24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. Profilleri düşük ısı geçirgenlik değerine (Uf=0,95 W/m²K) sahiptir. 44 mm lik üçlü cam ünitelerinin (Ug=0,6-0,7 W/m²K) kullanımına imkan verir. Bu tür camlarla birlikte uygulanan Pimapen Nirvana serisi pencerelerin ısı geçirgenlik değeri *Uw=0,78 W/m²K olmaktadır ve üstün ısı yalıtımı sağlamaktadır.( * : hesaplanmış değerdir).

Donanım
Donanım

52 mm'ye kadar güvenlikli cam kombinasyonlarında yüksek emniyet sağlar. Alternatif donanım ürünleri ile arttırılmış güvenlikli pencere ve kapı sistemleri uygulanabilmektedir. Farklı açılma tipleriyle fonsiyonel kullanım sağlar.

Uzmanla
Görüş

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Eget at quam aliquet nibh. In.

Contact Information